0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Portugal Primeira Liga
Sporting Clube de Portugal
۲
۱
Rio Ave
inprogress
۲۲:۴۵
  Saudi Arabia King's Cup
Al Jabalain
۰
۱
Al Hilal Riyadh
Finished
۱۸:۳۰
Ohod Madinah
۱
۵
Al-Nassr Riyadh
Finished
۲۱:۳۰
Damac FC
۲
۱
Al Qaisumah
Finished
۲۱:۳۰
Al Najma (SAUD)
۲
۱
Al Raed Buraidah
Finished
۱۸:۳۰
  Iran Azadegan League
Mes Kerman FC
۰
۰
Saipa
Finished
۱۸:۰۰
Esteghlal Molasani
۲
۰
Pars Jonoubi Jam
Finished
۱۸:۴۵
FC Darya Caspian Babol
۱
۲
Naft Masjed Soleyman
Finished
۱۷:۱۵
Ario Eslamshahr
۱
۲
Chador Malu Yazd
Finished
۱۶:۳۰
Fajr Sepasi FC
۱
۰
Naft Gachsaran
Finished
۱۷:۱۵
  Asia Asian Games, Group D
Palestine U23
۰
۱
Japan U23
Finished
۱۵:۰۰
  Egypt Premier League
El Zamalek
۱
۱
Al Moqawloon Al Arab
Finished
۱۹:۳۰
National Bank
۰
۱
Pyramids FC
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Superliga
FC Nordsjaelland
۰
۰
Hvidovre IF
Finished
۲۰:۳۰
  Turkey Super Lig
Hatayspor
۳
۲
Trabzonspor
Finished
۲۰:۳۰
  Spain LaLiga 2
Tenerife
۱
۰
RCD Espanyol
inprogress
۲۲:۳۰
Racing de Ferrol
۱
۰
Real Zaragoza
inprogress
۲۲:۳۰
  England Championship
Coventry City FC
۱
۰
Huddersfield Town
inprogress
۲۲:۳۰
  Azerbaijan Premier League
FK Qabala
۱
۲
FK Qarabag
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Copa de la Liga Profesional Group B
Tigre
۰
۰
San Lorenzo
Finished
۰۱:۳۰
Sarmiento
۰
۰
Belgrano de Cordoba
inprogress
۲۲:۳۰
Platense
۱
۰
Union Santa Fe
inprogress
۲۲:۳۰
Newell's Old Boys
۰
۱
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۰:۱۵
  Armenia Premier League
Pyunik Yerevan
۱
۰
FC Shirak
Finished
۱۵:۳۰
FC Ararat-Armenia
۳
۱
Alashkert
Finished
۱۷:۳۰
  Ireland Premier Division
St Patrick's Athletic
۱
۲
Drogheda United
inprogress
۲۲:۱۵
Dundalk FC
۴
۰
Cork City FC
inprogress
۲۲:۱۵
Bohemian FC Dublin
۱
۱
Shelbourne FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Russia Premier League
FK Fakel Voronezh
۰
۱
FK Rubin Kazan
Finished
۱۹:۳۰
  Latvia LMT Virsliga
Riga FC
۳
۱
FK Liepaja
Finished
۱۸:۳۰
  Colombia Primera A
Independiente Santa Fe
۱
۰
Deportivo Pereira
Finished
۰۲:۴۰
CD Junior de Barranquilla
۰
۱
Deportes Tolima
Finished
۰۴:۵۰
Envigado
۱
۲
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۱۸:۳۰
  Ecuador Liga Pro
Deportivo Cuenca
۱
۲
Barcelona SC Guayaquil
Finished
۰۳:۳۰
Delfin
۱
۰
Guayaquil City
Finished
۰۱:۰۰
  Asia Asian Games Women
Philippines (W)
۱
۵
South Korea (W)
Finished
۱۵:۰۰
Nepal (W)
۰
۸
Japan (W)
Finished
۱۵:۰۰
Bangladesh (W)
۱
۶
Vietnam (W)
Finished
۱۱:۳۰
Myanmar (W)
۱
۰
Hong Kong (W)
Finished
۱۱:۳۰
Mongolia (W)
۰
۶
Uzbekistan (W)
Finished
۱۵:۰۰
  Ireland First Division
Galway United
۱
۰
Finn Harps FC
inprogress
۲۲:۱۵
Wexford FC
۲
۰
Longford Town
inprogress
۲۲:۱۵
  France National
FC Sochaux
۰
۱
FC Rouen 1899
inprogress
۲۲:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Halmstads BK
۰
۱
IF Elfsborg
Finished
۲۰:۳۰
IFK Varnamo
۰
۱
IK Sirius FK
Finished
۲۰:۳۰
  Peru Liga 1
Carlos A. Mannucci
۱
۲
Alianza Lima
Finished
۰۱:۴۵
Deportivo Garcilaso
۰
۳
Cienciano Cusco
Finished
۰۴:۰۰
Deportivo Municipal
۲
۰
Cusco FC
Finished
۲۱:۳۰
Atletico Grau
۰
۰
Sport Huancayo
inprogress
۲۳:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
Breidablik Kopavogur
۲
۰
Vikingur Reykjavik
inprogress
۲۲:۴۵
  Colombia Primera B
Real Soacha Cundinamarca
۲
۱
Fortaleza FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Iceland U19 League
Valur/KH U19
۱
۳
Throttur Reykjavik U19
inprogress
۲۲:۴۵
Stjarnan/KFG/Alftanes U19
۲
۰
HK/Ymir U19
inprogress
۲۲:۳۰
Selfoss/Arborg U19
۲
۱
IA/Kari/Skallag U19
inprogress
۲۲:۳۰
Grotta / Kria U19
۰
۱
Keflavik/Reynir/Vidir U19
Abandoned
۲۱:۳۰
Haukar/KA U19
۱
۱
UMFN Njarovik U19
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
CD Maipu
۰
۰
Deportivo Madryn
inprogress
۲۲:۰۰
Club Atletico Aldosivi
۱
۱
Villa Dalmine
Finished
۰۱:۳۰
Estudiantes Rio Cuarto
۱
۰
CA Defensores de Belgrano
Finished
۰۰:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Tromsdalen UIL
۴
۰
Stromsgodset IF II
Finished
۱۷:۳۰
Baerum SK Sandvika
۱
۰
Brann 2
Finished
۱۷:۳۰
  Indonesia Liga 1
Pusamania Borneo FC
۱
۰
PSM Makassar
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Odds Ballklubb II
۵
۲
Askollen
Finished
۲۱:۳۰
Mandalskameratene
۳
۳
Sandefjord 2
Finished
۱۸:۳۰
Donn
۲
۲
Start 2
Finished
۲۰:۳۰
  World Friendly International Matches U19 Women
Poland U19 (W)
۱
۱
Greece U19 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Norway U19 (W)
۳
۱
Iceland U19 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Netherlands U19 (W)
۷
۲
Austria U19 (W)
Finished
۲۰:۰۰
  Honduras Liga Nacional
Genesis Huracan
۱
۲
Vida
Finished
۰۴:۳۰
CD Marathon
۰
۲
Olancho FC
Finished
۰۰:۳۰
CD Olimpia Tegucigalpa
۳
۰
CD Real Sociedad
Finished
۰۲:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Independiente Chivilcoy
۰
۰
Defensores de Belgrano VR
Finished
۲۲:۰۰
  England Premier League 2
Sunderland U21
۳
۱
Derby County U21
Finished
۲۱:۳۰
West Bromwich U21
۰
۳
Fulham U21
Finished
۲۱:۳۰
Stoke City U21
۰
۲
Tottenham Hotspur U21
Finished
۲۱:۳۰
Leicester U21
۱
۳
Middlesbrough U21
Finished
۲۱:۳۰
Sunderland U23
۳
۱
Derby U23
Finished
۲۱:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Club Xelaju
۱
۰
Coban Imperial
Finished
۰۵:۳۰
Huehueteco Xinabajul
۲
۱
Malacateco
Finished
۰۲:۳۰
  Italy Serie C, Group C
Catania Calcio
۰
۱
Foggia
inprogress
۲۲:۱۵
Audace Cerignola
۰
۰
Juve Stabia
inprogress
۲۲:۱۵
FC Turris Neapolis 1944
۱
۳
AZ Picerno ASD
inprogress
۲۲:۱۵
Giugliano
۰
۲
Latina Calcio
inprogress
۲۲:۱۵
Brindisi
۰
۱
Benevento
inprogress
۲۲:۱۵
ASD Nuova Monterosi
۲
۳
Taranto Sport
inprogress
۲۲:۱۵
  United States USL Championship
San Diego Loyal
۱
۱
Las Vegas Lights
Finished
۰۱:۳۰
Birmingham Legion FC
۰
۲
Miami FC
Finished
۰۲:۰۰
Indy Eleven
۰
۱
Rio Grande Valley FC
Finished
۰۰:۳۰
  India Mizoram Premier League
Electric Veng FC
۱
۳
Chanmari FC
Finished
۰۹:۰۰
Aizawl
۶
۰
Project Veng
Finished
۱۲:۰۰
  India Indian Super League
East Bengal FC
۰
۰
Jamshedpur FC
Finished
۱۸:۰۰
  Romania Liga 2
CSA Steaua Bucuresti
۱
۱
CSM Slatina
Finished
۱۸:۳۰
  Thailand Thai League 1
Police Tero FC
۱
۲
Buriram United FC
Finished
۱۵:۰۰
Bangkok United
۲
۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus 1. Division
Omonia FC Nicosia
۲
۲
Aris Limmasol
Finished
۱۹:۳۰
  England Southern League Premier Division Central
Redditch United FC
۲
۰
Long Eaton United FC
inprogress
۲۲:۱۵
Barwell FC
۰
۱
Mickleover Sports
inprogress
۲۲:۱۵
  Chile Primera Division
Audax Italiano Santiago
۲
۱
Union La Calera
Finished
۰۲:۳۰
Universidad Catolica
۱
۰
Magallanes
Finished
۰۰:۰۰
  Mexico Liga TDP
Deportivo Muxes
۱
۰
CD Cuervos Blancos
Finished
۰۱:۳۰
  Indonesia Liga 2
Persekat Kabupaten Tegal
۱
۰
Persela Lamongan
Finished
۱۱:۳۰
PSPS Riau
۰
۲
Semen Padang
Finished
۱۵:۳۰
PSDS Deli Serdang
۲
۲
Sriwijaya
Finished
۱۲:۰۰
Nusantara United
۳
۰
PSKC Cimahi
Finished
۱۱:۳۰
  Cambodia Premier League
Phnom Penh Crown
۴
۲
ISI Dangkor Senchey FC
Finished
۱۴:۳۰
  World U23 International Friendlies Women
Netherlands U23 (W)
۴
۰
Portugal U23 (W)
Finished
۲۰:۳۰
Sweden U23 (W)
۰
۱
Italy U23 (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Costa Rica Primera Division
Sporting San Jose
۱
۲
Deportivo Saprissa
Finished
۰۳:۳۰
Puntarenas FC
۲
۰
Municipal Perez Zeledon
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Club Lujan
۲
۱
Yupanqui
Finished
۲۲:۰۰
Berazategui
۰
۱
Puerto Nuevo
Finished
۲۲:۰۰
  Portugal U23 League
Famalicao U23
۱
۰
Academico Viseu U23
Finished
۱۸:۳۰
  Morocco Botola Pro
Jeunesse Sportive Soualem
۰
۱
Olympique de Safi
Finished
۱۹:۳۰
RSB Berkane
۰
۰
WAC Wydad Casablanca
Finished
۰۰:۰۰
MCO Mouloudia Oujda
۰
۳
FAR Rabat
Finished
۲۱:۴۵
  Belgium U21 Pro League
Patro Eisden Maasmechelen U21
۳
۳
Lierse Kempenzonen U21
Finished
۲۱:۰۰
  Singapore Singapore Cup, Group B
Tanjong Pagar United FC
۲
۱
Hougang United FC
Finished
۱۵:۱۵
Balestier Khalsa FC
۰
۷
Lion City Sailors FC
Finished
۱۵:۱۵
  Bhutan Premier League
Ugyen Academy FC
۰
۰
Tensung FC
Finished
۱۲:۳۰
  Ghana Premier League
Accra Lions
۱
۰
Legon Cities FC
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Carioca Serie B2
Mageense
۲
۴
SE Belford Roxo
Finished
۲۱:۱۵
  Argentina Primera B Metropolitana
CS Dock Sud
۱
۱
Comunicaciones de Bueno Aires
Finished
۲۲:۰۰
  Croatia 1. NL
NK Dubrava Zagreb
۰
۱
NK Jarun Zagreb
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Sion Sitten
۲
۳
FC Thun
Finished
۲۱:۴۵
FC Aarau
۳
۲
FC Vaduz
Finished
۲۱:۰۰
  England Isthmian League Premier
Carshalton Athletic FC
۰
۱
Hashtag United FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Venezuela Primera Division
Monagas SC
۱
۲
Deportivo Tachira FC
Finished
۰۲:۳۰
Metropolitanos FC
۲
۲
Deportivo La Guaira
Finished
۰۰:۰۰
  Turkey 1. Lig
Altay SK Izmir
۱
۱
Bodrumspor
Finished
۲۰:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Lokomotiv Oslo
۳
۳
Stabaek IF II
Finished
۲۰:۳۰
Ullern 2
۳
۶
Frigg
Finished
۲۰:۳۰
Lillestrom 2
۵
۰
Skedsmo
Finished
۲۰:۳۰
  Slovenia 2.SNL
NK Bilje
۲
۲
NK Rudar Velenje
Finished
۱۷:۳۰
  Peru Reserve League
Sport Boys Reserves
۱
۲
Cesar Vallejo Reserves
Finished
۱۹:۰۰
AD Tarma Reserves
۰
۱
Alianza Atletico Reserves
inprogress
۲۳:۴۵
  Brazil Paraense 2nd Division
Uniao Paraense FC
۰
۲
Sport Belem PA
Finished
۲۲:۰۰
  Norway 2. Division Group 1
Valerenga IF Oslo II
۲
۱
Notodden FK
Finished
۲۰:۳۰
  Greece Super League
Panathinaikos
۱
۲
AEK Athens
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca Serie B
Sao Goncalo
۱
۲
Goytacaz FC RJ
Finished
۲۱:۱۵
  Mexico Liga de Expansion MX
CD Tapatio
۲
۲
CD Tepatitlan de Morelos
Finished
۰۳:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Nacional Asunción Reserve
۰
۱
Club Libertad Asuncion Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Club Guarani Asuncion Reserves
۱
۱
Sportivo Luqueno Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Tacuary Reserves
۲
۳
Olimpia Asuncion Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Greece Super League 2, Group A
PAOK B
۴
۰
Apollon Pontou FC
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark U21 Ligaen
FA 2000 U21
۱۰
۱
Copenhagen U21
Finished
۲۱:۰۰
Vanlose IF U21
۶
۴
Snekkersten IF U21
Finished
۲۰:۳۰
Frederikssund IK U21
۱
۴
Skjold U21
Finished
۲۱:۰۰
  England Northern League Division One East
Brighouse Town
۰
۲
Dunston Uts
inprogress
۲۲:۱۵
  Panama LPF Clausura
Herrera FC
۰
۰
Sporting San Miguelito
Finished
۰۲:۴۵
Atletico Chiriqui
۱
۲
Costa Del Este
Finished
۰۰:۳۰
  United States NISA Independent Cup
ASC San Diego
۳
۰
Gold Star Detroit
Finished
۰۵:۳۰
LA Force
۱
۱
Savannah Clovers
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina U20 Championship
All Boys U20
۱
۱
Deportivo Riestra U20
Finished
۱۵:۳۰
  Egypt Division 2
Al Nasr Taaden
۱
۳
Asyut Cement Petroleum
Finished
۱۶:۳۰
Petrojet
۲
۰
Aswan FC
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Paranaense U20
Londrina U20
۳
۰
Patriotas FC U20
Finished
۲۱:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Molde FK 2
۴
۱
Ham Kam B
Finished
۱۵:۰۰
  Norway 3. Division avd. 5
Troender Lyn
۱
۳
Rosenborg BK II
Finished
۲۰:۳۰
  Northern Ireland Northern Ireland Premiership Development League U20
Cliftonville U20
۰
۱
Crusaders U20
inprogress
۲۲:۳۰
Ballymena United U20
۵
۱
Loughgall U20
inprogress
۲۲:۱۵
Linfield U20
۰
۲
Larne FC U20
inprogress
۲۲:۱۵
Dungannon Swifts U20
۲
۲
Glentoran U20
inprogress
۲۲:۱۵
  Argentina Primera D
Juventud Unida San Miguel
۰
۲
CA Lugano
Finished
۲۲:۰۰
  Paraguay Primera Division
Sportivo Ameliano
۰
۳
Sportivo Trinidense
Finished
۰۳:۳۰
Guarani Asuncion
۲
۱
Sportivo Luqueno
Finished
۰۱:۰۰
  United States MLS Next Pro League
San Jose Earthquakes II
۱
۰
Los Angeles II
Finished
۰۰:۳۰
Sporting Kansas City II
۲
۱
St Louis City II
Finished
۰۰:۳۰
Tacoma Defiance
۴
۳
Vancouver Whitecaps II
Finished
۰۰:۳۰
Los Angeles Galaxy II
۱
۲
Houston Dynamo II
Finished
۰۰:۳۰
Colorado Rapids II
۴
۲
Minnesota United FC II
Finished
۰۰:۳۰
Portland Timbers II
۲
۱
Real Monarchs SLC
Finished
۰۰:۳۰
North Texas SC
۳
۱
Austin FC II
Finished
۰۰:۳۰
  Uruguay Segunda B Nacional
CSyD Cooper
۳
۱
Villa Espanola
Finished
۰۲:۳۰
  Argentina Liga Profesional Reserve
San Martin Burzaco Reserves
۲
۳
Club Sportivo Barracas Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Honduras Liga de Ascenso
Juticalpa FC
۳
۲
Meluca FC
Finished
۰۱:۳۰
FC Alvarado
۳
۱
Social Sol
Finished
۰۰:۳۰
Boca Juniors de Tocoa
۲
۰
Saba FC
Finished
۰۰:۳۰
  England Professional Development League
Wigan U21
۰
۱
Burnley U21
Finished
۱۵:۳۰
Queens Park Rangers U21
۳
۱
Swansea City U21
Finished
۲۱:۳۰
Bristol City U21
۲
۰
Ipswich U21
Finished
۱۵:۳۰
Hull City U21
۱
۲
Coventry City U21
Finished
۲۱:۳۰
  Mozambique Mocambola
Black Bulls Maputo
۱
۳
Ferroviario Beira
Finished
۱۶:۰۰
  Mauritania Division 1
Chemal FC
۱
۱
ASC Snim
inprogress
۲۳:۱۰
ASAC Concorde
۱
۲
Nouakchott King's
Finished
۲۰:۳۰
  Jordan Jordan Cup
Sama Al Sarhan
۱
۰
Umm Al Qotain
Finished
۱۷:۳۰
Al Hashemeya
۰
۱
Al Yarmouk
Finished
۲۰:۰۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. B
Escorpiones de Belen
۳
۳
Cariari Pococi
Finished
۰۱:۳۰
  Mexico LIGA MX
Santos Laguna Mexico
۲
۵
Necaxa
Finished
۰۵:۳۵
Cruz Azul
۱
۳
Gallos Blancos Queretaro
Finished
۰۱:۳۰
  Lithuania I Lyga
Kauno Zalgiris II
۳
۰
Marijampole City
Finished
۱۸:۳۰
  Guatemala Segunda Division
CD Barcena Villa Nueva
۱
۲
Deportivo Palencia FC
Finished
۰۰:۳۰
America Salcaja
۲
۰
Deportivo La Esperanza
Finished
۰۰:۳۰
Agua Blanca
۲
۰
Chimaltenango FC
Finished
۰۰:۳۰
AFF Guatemala
۱
۱
Sacachispas Chiquimula
Finished
۰۴:۳۰
  Belarus Reserve League
Naftan Novopolotsk Reserves
۴
۲
Smorgon Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Slavia Mozyr Reserves
۳
۱
Isloch Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  El Salvador Reserves League
Santa Tecla Reserves
۴
۲
Once Deportivo de Ahuachapan Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  El Salvador Primera Division
Fuerte San Francisco
۱
۰
Jocoro FC
Finished
۰۰:۳۰
CD Dragon
۴
۲
CD Platense Zacatecoluca
Finished
۰۰:۳۰
CD Luis Angel Firpo
۴
۱
Municipal Limeno
Cancelled
۰۰:۴۵
  Argentina Copa de la Liga Profesional Group A
Banfield
۱
۱
CA River Plate
Finished
۰۳:۳۰
  Asia Asian Games, Group C
Uzbekistan U23
۲
۱
Hong Kong U23
Finished
۱۱:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
Ajax Amsterdam Reserves
۱
۱
FC Eindhoven
Finished
۲۱:۳۰
  Japan Japan Football League
Maruyasu Industries SC
۱
۱
Verspah Oita
Finished
۰۷:۳۰
  Mongolia First League
Alliance
۶
۱
Khukh Chononuud
Finished
۱۴:۳۰
  Zanzibar Premier League
New City FC
۱
۳
Uhamiaji
Finished
۱۶:۴۵
  World Friendly International Matches Women
USA (W)
۲
۰
South Africa (W)
Finished
۰۱:۰۰
  Kyrgyzstan Premier League
FK Dordoi Bishkek
۱
۱
Abdish-Ata
Finished
۱۴:۳۰
  South Africa Premier League
Polokwane City FC
۰
۰
Amazulu FC
Finished
۱۶:۳۰
  Scotland Scottish FA Cup
Stirling University FC
۱
۳
Albion Rovers FC
Finished
۲۱:۳۵
  Slovenia U19 League
ND Gorica U19
۲
۳
NK Krka U19
Finished
۱۷:۳۰
NK Brinje Grosuplje U19
۱
۰
Celje U19
Finished
۲۰:۳۰
  India Super Division Bangalore
Young Challengers
۰
۷
ASC And Center FC
Finished
۱۳:۳۰
  Faroe Islands Meistaradeildin
B36 Torshavn
۰
۰
HB Torshavn
Finished
۲۰:۳۰
  United States MLS
Austin FC
۳
۳
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۵:۰۰
Orlando City SC
۱
۱
Inter Miami CF
Finished
۰۳:۰۰
  Malaysia Malaysia Cup
Perak
۱
۰
Sabah
Finished
۱۶:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Baniyas SC U21
۱
۲
Al Wasl Dubai U21
Finished
۱۶:۵۰
  Sweden U21 Allsvenskan Ostra
Kalmar U21
۰
۳
Mjallby AIF U21
Finished
۱۸:۳۰
  Poland II Liga
GKS Jastrzebie
۳
۲
Olimpia Grudziadz
Finished
۲۱:۴۵
  Serbia Super Liga
Napredak Krusevac
-
-
FK Cukaricki Stankom
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Nicaragua Liga de Ascenso
America JDE
۰
۰
San Judas
Finished
۰۰:۳۰
  Romania Liga I
Rapid Bucuresti
۳
۱
CFR 1907 Cluj
Finished
۲۱:۳۰
  Paraguay Championship Women
General Caballero JLM (W)
۰
۸
Olimpia Asuncion (W)
Finished
۰۰:۴۵
  North and Central America CONCACAF Gold Cup Qualification Women
Panama (W)
۲
۳
Guatemala (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Panama Liga Prom
Universidad de Panama
۱
۰
Alianza Panama Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  China U21 League
Changchun Yatai U21
۱
۳
Zhejiang U21
Finished
۱۱:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید